| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1000 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 37.8 см |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EWS6306DXE |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1000 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 42 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 42 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | C |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 84.30 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 37.8 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394129525 |




























