| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1000 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 44.0 см |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | WNGPI61SBS |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1000 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 48 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 38 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 74.0 dB |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | C |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782874543 |





























