| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.6 см |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | IM 862 MY TIME EE |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 47 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 45 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 74.0 dB |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.6 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842711589 |






















