| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.5 см |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | FFB 7269 WV EE |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 45 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 45 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 77.0 dB |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437064111 |

























