| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ДЪЛБОЧИНА | 58.0 см |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WPM 911W ADS EE |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 24 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 40 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 75.0 dB |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 58.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437062605 |
























