| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 6.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 62.0 см |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HWD90-B14959 S8NUS/ANTHR. |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 6.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 9.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | D |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПРАНЕ: | 49 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 85 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 48 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 8:50 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:48 |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА ПРАНЕ И С: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ЯКЕТА: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ПРОГ. ЗА СПОРТНА ЕКИПИРОВКА: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ANTHRACITE |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 62.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6975188481252 |































