| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 10.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 12.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.0 см |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | WT1210BBF |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 10.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 12.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ СУШЕНЕ: | C |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | A |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| ИЗСУШАВАНЕ ЧРЕЗ ТЕРМОПОМПА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 166.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084115218 |













