| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 7.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 12.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1600 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.0 см |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HWD 120 BD16397 EUS |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 7.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 12.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | A |
| ОБОРОТИ: | 1600 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| ИЗСУШАВАНЕ ЧРЕЗ ТЕРМОПОМПА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПР+СУШ: | 170 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПРАНЕ: | 44 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 52 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 45 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 9:00 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:58 |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 69.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| АВТОМ. ДОЗИРАНЕ НА ПРЕПАРАТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА ПРАНЕ И С: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921081502136 |


















