| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.4 см |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | WIW28542EU |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 62 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 45 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 66.0 dB |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ПРОГ. ЗА СПОРТНА ЕКИПИРОВКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 81.80 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.4 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005348862 |

















