| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1300 |
| СИЛА НА УДАРА | 1.30 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 16 мм |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | R18SDS-0 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-1300 |
| СИЛА НА УДАРА: | 1.30 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 5000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 16 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 16 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | RYOBI ONE + |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4892210130211 |







