| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА | 550 C |
| ДЕБИТ | 500 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | GRAPHITE |
| МОДЕЛ: | 59G522 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА: | 550 C |
| ДЕБИТ: | 500 l/min |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5902062595225 |









