| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА | 600 C |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAPTER |
| МОДЕЛ: | RRHQ HG-100 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА: | 600 C |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.820 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800755441205 |











