| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 650 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | PREMIUM HD |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 650 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 2000-6800 |
| КУФАР: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | КЕЧЕ ЗА ПОЛИРАНЕ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗАХВАТ: ВЕЛКРО, ЕКСЦЕНТР. ДВ. |
| EAN | 3800161513671 |









