| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 377.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 320.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 115.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | JOURNAL 5867 E |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 377.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 320.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 115.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ: | СТАРО ЖЕЛЯЗО |
| EAN | 4003482611401 |


