| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 178.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| Марка | METAL |
| МОДЕЛ: | МИСИВ |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 178.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 60.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | КАФЯВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С ДВА ОТВОРА |
| EAN | 3800107120215 |


