| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДИЗАЙН | РАЗЛИЧНИ ШАРКИ |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | ПВЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДИЗАЙН: | РАЗЛИЧНИ ШАРКИ |
| EAN | 8594026565527 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДИЗАЙН | РАЗЛИЧНИ ШАРКИ |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | ПВЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДИЗАЙН: | РАЗЛИЧНИ ШАРКИ |
| EAN | 8594026565527 |