| ТИП ПОЯЛНИК | ФИН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 60 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 500 C |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | 60W |
| ТИП ПОЯЛНИК: | ФИН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 60 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 500 C |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.210 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800161503917 |


