| ТИП ПОЯЛНИК | ФИН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 80 W |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-SI03J |
| ТИП ПОЯЛНИК: | ФИН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 80 W |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123159152 |


