| ТИП ПОЯЛНИК | ОБИКНОВЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 100 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 500 C |
| Марка | WURTH |
| ТИП ПОЯЛНИК: | ОБИКНОВЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 100 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 500 C |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.240 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4052703551910 |


