| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ТРЪБИ | Да |
| АКСЕСОАРИ | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА ТОРБИЧКАТА | 3500 ml |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | BWD420HYG |
| ТИП: | ПЕРЯЩИ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТ. ЧИСТА ВОДА: | 1.7 L |
| НИВО НА ШУМ: | 85 dB(A) |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ: | 12.0 м |
| ВИСОЧИНА: | 35.00 см |
| ШИРИНА: | 36.00 см |
| ВОДЕН ФИЛТЪР: | Да |
| РЕГУЛАТОР НА МОЩНОСТТА: | Да |
| ТЕГЛО: | 8.700 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/МЕНТА |
| ТУРБО ЧЕТКА: | Не |
| ВИД ФИЛТЪР: | HEPA |
| МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА МРЪ: | 1500 ml |
| ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО ПЕРИЛЕН ПР: | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ТРЪБИ: | Да |
| ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ: | Да |
| ЧЕТКА ЗА ЖИВОТНИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 9.0 м |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА ТОРБИЧКАТА: | 3500 ml |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005162567 |








