| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 45.00 m² |
| РЕЖИМ СЪН | Да |
| СЕНЗОР ЗА КАЧЕСТВОТО НА ВЪЗДУХ | Да |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | TP09 COOL FORMALDEHY |
| МОЩНОСТ: | 40 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 45.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ (CADR): | 290.00 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 62.00 dB(A) |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| СЕНЗОР ЗА КАЧЕСТВОТО НА ВЪЗДУХ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| ОВЛАЖНИТЕЛ: | Не |
| UV-C СТЕРИЛИЗАЦИЯ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 105.00 см |
| ШИРИНА: | 20.40 см |
| ДЪЛЖИНА: | 20.40 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025155054291 |














































