| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 140.00 C |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | HT01 CEPK/ROGD |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 140.00 C |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| LED ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.72 м |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.200 kg |
| EAN | 5025155113080 |











