| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 160 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 55 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | PKS 55 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 160 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5600 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 55 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 38 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| МОДЕЛ: | PKS 55 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 160 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5600 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 55 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 38 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140477680 |








