| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 150 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 45 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | POWER PLUS |
| МОДЕЛ: | POWX0650 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 150 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5000 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 22.2 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 45 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5400338062605 |






