| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 150 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 45 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | POWER PLUS |
| MODEL: | POWX0650 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1800 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC: | 150 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 5000 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 22.2 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES: | 45 мм |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 5400338062605 |






