| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1480 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 110 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 35 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-CS28 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1480 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 110 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 13800 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 35 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.040 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800972016323 |






