| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 5.00 L |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА | 58.00 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА | 130.00 см |
| Марка | MATABI |
| МОДЕЛ: | BASIC 7 |
| ТИП ПРЪСКАЧКА: | РАМЕННА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 5.00 L |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ХЕРБИЦИДИ: | 3.00 bar |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ИНСЕКТИЦИДИ: | 3.00 bar |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА: | 58.00 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА: | 130.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 8414685101723 |


