| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 24.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА | 9 |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | TRRS 0920 NEW |
| ТИП РАДИАТОР: | СТАНДАРТЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 24.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА: | 9 |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WI-FI: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 65.00 см |
| ШИРИНА: | 16.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 47.20 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8004399850798 |






