| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ: | 3 ГНЕЗДА 3М ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5ММ2 |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА: | H05VV-F |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ЗАЩИТИ: | ДЗ |
| КЛЮЧ: | Не |
| EAN | 3800755410218 |












