| БРОЙ ГНЕЗДА | 5 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | м |
| Марка | POWERCUBE |
| МОДЕЛ: | PC 1100BL 5 ГН. |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 250.00 V |
| ТЕГЛО: | 0.220 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 5 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | м |
| ЗАЩИТИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8718444085638 |














