| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 2.5 м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 4 ГН. С КЛЮЧ 2.5M 37645 |
| ТИП: | ШУКО |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5MM2 |
| ЗАЩИТА: | ДЗ |
| ДЪЛЖИНА: | 2.50 м |
| ТЕГЛО: | 0.494 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.5 м |
| ЗАЩИТИ: | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| КЛЮЧ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928376456 |












