| БРОЙ ГНЕЗДА | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.4 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 7 ГН. С КЛЮЧ 1.4M 37323 |
| ТИП: | ШУКО |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5MM2 |
| ДЪЛЖИНА: | 1.40 m |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ЦВЯТ: | БЯЛО |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.4 m |
| ЗАЩИТИ: | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| КЛЮЧ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928373233 |












