| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | A3 W 17462 1+2 ГНЕЗДА |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ЗАЩИТА: | Не |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | м |
| ЗАЩИТИ: | ДЕТСКА |
| КЛЮЧ: | Не |
| EAN | 4008928174625 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
Разклонител Щепсел шуко
3 гнезда: 1 шуко + 2 евро
Детска защита
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | A3 W 17462 1+2 ГНЕЗДА |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ЗАЩИТА: | Не |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | м |
| ЗАЩИТИ: | ДЕТСКА |
| КЛЮЧ: | Не |
| EAN | 4008928174625 |