| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 50 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BDCR18N-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | POWER CONNECT |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 50 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.650 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048561720 |







