| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 710 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 150 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | PSA-700E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 710 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 540 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 150 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 10 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 2700 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140606578 |


