| POWER CONSUMPTION | 710 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 150 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | PSA-700E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 710 W |
| POWER OUTPUT: | 540 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 150 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 10 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 2700 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.000 kg |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140606578 |


