| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | GI8200A2TN |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.4 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.50 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394146874 |


















