| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SMI4HVS14E |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 46.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.50 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.3 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005531509 |























