| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SPI6EMS21E |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 81.50 см |
| ШИРИНА: | 44.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.3 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005537204 |





















