| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | XS 6 B0S3FSB |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 16 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ НА ПОДА: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:35 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 66.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.80 см |
| ШИРИНА: | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019065953 |







































