| МОЩНОСТ | 750 W |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD2330/90 |
| ТИП: | САНДВИЧ МЕЙКЪР |
| МОЩНОСТ: | 750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| БРОЙ ПЛОЧИ: | 3 |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.75 м |
| Размери: | 239X236X110 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.200 kg |
| EAN | 8720389032806 |











