| POWER | 750 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD2330/90 |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| COUNT PLATES: | 3 |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.75 м |
| DIMENSIONS: | 239X236X110 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 8720389032806 |











