| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 25 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.50 L |
| NUMBER OF CONES | 1 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2738/00 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 25 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.50 L |
| NUMBER OF CONES: | 1 |
| SELECTOR FOR FRUIT PULP: | Yes |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| ANTI-DROP SYSTEM: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.696 kg |
| EAN | 8710103641315 |










