| POWER | 40 W |
| NUMBER OF CONES | 1 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | EX4942 SPINNER PLUS |
| POWER: | 40 W |
| NUMBER OF CONES: | 1 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 12.630 kg |
| EAN | 8422160046520 |





i
"" Today
| POWER | 40 W |
| NUMBER OF CONES | 1 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | EX4942 SPINNER PLUS |
| POWER: | 40 W |
| NUMBER OF CONES: | 1 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 12.630 kg |
| EAN | 8422160046520 |