| МОЩНОСТ | 40 W |
| БРОЙ КОНУСИ | 1 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | EX4942 SPINNER PLUS |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| БРОЙ КОНУСИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 12.630 kg |
| EAN | 8422160046520 |





i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 40 W |
| БРОЙ КОНУСИ | 1 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | EX4942 SPINNER PLUS |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| БРОЙ КОНУСИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 12.630 kg |
| EAN | 8422160046520 |