| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.35 L |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | TC 350 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.35 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.680 kg |
| EAN | 8414234242440 |









2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.35 L |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | TC 350 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.35 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.680 kg |
| EAN | 8414234242440 |
Общо цена:11.90 €/23.27 лв.