| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.70 L |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | EX6153 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.70 L |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 8433766240335 |










i
"" in 7 days
| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.70 L |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | EX6153 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.70 L |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 8433766240335 |