| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.70 L |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | EX6153 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.70 L |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.680 kg |
| EAN | 8433766240335 |










