| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | Favor S3 E |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 308.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 198.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 156.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.000 kg |
| МОДЕЛ: | Favor S3 E |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 308.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 198.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 156.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.000 kg |
| EAN | 4003482357804 |


