| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 360.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 310.00 мм |
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ: | ASK 25 |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 60.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 360.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 310.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 312.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 194.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 228.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 44.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЕРТИФИКАТ IMP - I EN1143-1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |


